• HOT-LINE: 494 532 202, 494 534 354
 • vema@softbit.cz
  title 2 new

  Všechny aplikace se slevou 25 %

  Společnost Vema slaví letos 25. výročí svého založení. K této příležitosti jsme připravili po omezenou dobu slevu 25 % na pořízení všech nových aplikací. Nabídka se týká všech stávajících zákazníků Vema.
  Všechny aplikace se slevou 25 %

  Pokud si stávající zákazník nově pořídí jakoukoliv aplikaci Vema do 30.6.2015, bude mít slevu na pořízení 25 %. Údržba se platí dle standardního ceníku. Nabídka platí pouze pro pořízení nových aplikací, neplatí pro rozšiřování počtu osobních čísel.

  Akce platí v České republice i na Slovensku.

  V případě, zájmu a dotazů neváhejte kontaktovat centrálu naší společnosti nebo pracovníka, který o Vaši společnost pečuje.

  Rychlý kontakt

  Konzultační linka VEMA

  Tel.: 494 532 202, 494 534 354
  e-mail: vema@softbit.cz

  kontakty

  SOFTbit software - divize VEMA
  Nad Dubinkou 1634
  516 01 Rychnov nad Kněžnou

  Proč si vybrat naši společnost?

  Specializujeme se na vývoj a dodávky informačních systémů více jak 20 let a jsme schopni přizpůsobit komplexní řešení potřebám zákazníků.

  Právě zavádíme informační systém

  Díky propracovaným modulům, které jsou součástí SQL Ekonom, získáváme stále nové zákazníky, kteří jsou se systémem velmi spokojeni.

  Klientský a zákaznický servis

  Zaměřujeme se na všechny zákazníky, kteří upřednostňují plnou podporu a kvalitní služby po celou dobu užívání našeho informačního systému.

  Školení. semináře, prezentace

  Pro všechny naše zákazníky pořádáme řadu školení a seminářů k jednotlivým subsystémům včetně informací o změnách v daňové legislativě.