• HOT-LINE: 494 532 202, 494 534 354
 • vema@softbit.cz
  title 2 new

  Výroční konference Vema 2014

  V pátek 14. února se sešli v Sále Morava brněnského výstaviště zaměstnanci Vema ze všech poboček České i Slovenské republiky. Výroční konferenci zahájil Jaroslav Šmarda, ředitel obchodně-provozní divize, který zhodnotil ekonomické výsledky uplynulého roku. Zejména o cloudovém řešení mluvil Jan Tomíšek, ředitel divize služeb. „Rok 2013 patřil Vema Centru a bezpečnostním modelům,“ shrnul ředitel společnosti, Michal Máčel.

  VPo ohlédnutí za rokem 2013 následovaly výhledy a cíle do roku 2014. V letošním roce chceme dále podporovat přechod zákazníků na cloud. Budeme také modernizovat vzhled našich aplikací, který bude znamenat další posun k intuitivnímu ovládání.

  Rychlý kontakt

  Konzultační linka VEMA

  Tel.: 494 532 202, 494 534 354
  e-mail: vema@softbit.cz

  kontakty

  SOFTbit software - divize VEMA
  Nad Dubinkou 1634
  516 01 Rychnov nad Kněžnou

  Proč si vybrat naši společnost?

  Specializujeme se na vývoj a dodávky informačních systémů více jak 20 let a jsme schopni přizpůsobit komplexní řešení potřebám zákazníků.

  Právě zavádíme informační systém

  Díky propracovaným modulům, které jsou součástí SQL Ekonom, získáváme stále nové zákazníky, kteří jsou se systémem velmi spokojeni.

  Klientský a zákaznický servis

  Zaměřujeme se na všechny zákazníky, kteří upřednostňují plnou podporu a kvalitní služby po celou dobu užívání našeho informačního systému.

  Školení. semináře, prezentace

  Pro všechny naše zákazníky pořádáme řadu školení a seminářů k jednotlivým subsystémům včetně informací o změnách v daňové legislativě.