Aktuality

Aktuální informace, rady a tipy, legislativa

On-line docházka s novým webovým rozhraním

Připravili jsme pro vás zcela nový design oblíbené aplikace Docházka. Využívá naší vlastní webové platformy, díky které má moderní vzhled, intuitivní ovládání pro zaměstnance a je plnohodnotně využitelná na mobilních zařízeních i tabletech, a to bez nutnosti instalace aplikace.

on line dochazka 1

Aplikace Docházka slouží obecně k evidenci a zpracování docházkových dat, vytváří snímky pracovní doby vašich zaměstnanců a je bez problémů kompatibilní i s ostatními aplikacemi Vema. Samozřejmostí je pak administrace celého docházkového systému personálním pracovníkem, možnost jeho úprav a schvalování.

on line dochazka 2

Aplikace navíc spolupracuje s docházkovými terminály či aplikací Mobilní docházka, díky které mohou zaměstnanci evidovat docházku ve svém vlastním mobilním zařízení.

Chcete více informací?

Vyplňte nezávazně formulář a my se vám ozveme

Image

Radek Beránek

konzultant VEMA

Tel.: +420 736 753 734
E-mail:

Společnost Softbit software s.r.o. Rychnov nad Kněžnou, IČO: 27473716 prohlašuje, že bude osobní údaje vyplněné v poptávkovém formuláři zpracovávat pouze za účelem vyhotovení obchodní nabídky a pro zajištění služeb souvisejících s charakterem poptávky. Tyto údaje nebudou předávány třetím osobám a společnost je bude chránit v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) číslo 2016/679 o ochraně osobních údajů.

SOFTbit software s.r.o.

Zaměřujeme se na vývoj a distribuci vlastních ekonomických a informačních systémů. Zajišťujeme plnou servisní podporu našich zákazníků k dodanému software. Umíme vymyslet řešení speciálně i pro Vás...

Proč zvolit naši společnost

Rychlý kontakt

Softbit Software s.r.o.
Nad Dubinkou 1634, 516 01 Rychnov n. Kn.
Tel.: 736 753 734, E-mail:
Po - Pá: 8-12 / 13-16